V spoločnosti 3M Dom pracuje dynamický tím stavbárov, architektov, projektantov a manažérov, ktorí sa špecializujú na výstavbu nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov na mieru tými najmodernejšími spôsobmi.

Výstavba rodinného domu na kľúč je pre každú rodinu veľkou výzvou. Desiatky odborníkov a profesionálov z rôznych oblastí – od architekta, projektantov a prípravárov až po stavebných majstrov – tí všetci vyvinú maximálne úsilie, aby vám postavili dom presne podľa vašich predstáv a nárokov.

Pred samotnou výstavbou, ako aj počas nej však musíte zvládnuť množstvo dôležitých rozhodnutí. Pre bežnú rodinu, ktorá ešte nemá podobné skúsenosti, môže byť celý proces mimoriadne náročnou záležitosťou. A práve preto sa snažíme, aby výstavba rodinného domu bola pre vás aj celú vašu rodinu príjemnou udalosťou, na ktorú budete s nami s radosťou celý život spomínať.

Bezstarostnú výstavbu realizujeme vďaka 5 dôležitým prvkom:

 

1. Analýza a dôsledná príprava.

Väčšina rodinných domov na kľúč sa dnes stavia na základe katalógových projektov. A tie síce môžu vyzerať pôsobivo, no často len na prvý pohľad. Každá rodina je individuálna, má svoje vlastné špecifické potreby, životný štýl, ako aj stavebný pozemok a preto si zaslúži individuálny prístup aj k výstavbe svojho nového domova. Vďaka dokonalej analýze a štúdii na mieru vám dokážeme postaviť dom, ktorý bude ideálne spĺňať všetky vaše potreby a predstavy o ideálnom bývaní.

2. Majstri.

Naši zamestnanci sú stabilní a spoľahliví profesionáli, ktorí majú za sebou viac ako 14-ročné skúsenosti a stovky realizovaných stavieb rodinných domov. Vďaka ich odbornému prístupu a zodpovednosti je výstavba skutočným potešením a prináša každému zákazníkovi maximálnu spokojnosť.

3. Nové technológie. 

Vďaka použitiu vlastnej patentovanej konštrukčnej metódy na báze dvojnásobne žiarovo pozinkovanej oceľovej konštrukcie, získavate niekoľko výhod naraz: vysokú pevnosť rodinného domu bez sadania, 30-ročnú záruku na oceľový skelet, maximálnu presnosť a rýchlosť výstavby. Na váš nový domov už nemusíte čakať 2 roky. U nás máte vždy stopercentnú záruku, že svoj rodinný dom, ktorý odolá aj zemetraseniu, získate na kľúč už do 110 pracovných dní.

4. Bezpečná a projektovo orientovaná výstavba.

V spoločnosti 3M Dom pripravujeme proces výstavby každého domu individuálne. Financovanie jednotlivých projektov je samostatné, vzájomne sa nijak neovplyvňuje a prísnym dodržiavaním finančných pravidiel sú zdroje investované do každého 3M Domu využívané výlučne len na určený projekt. Naša spoločnosť je držiteľom viacerých prestížnych certifikátov dôveryhodnosti, vďaka čomu je výstavba 3M Domu maximálne spoľahlivá a bezpečná.

5. Aplikácia Adatlap. 

S vylúčením všetkých nadbytočných procesov je stavba každého domu špecifikovaná vopred do posledného detailu. Vy vďaka tomu predídete neočakávaným udalostiam a stresujúcim situáciám počas celej výstavby.

VIDEO REFERENCIE

 

GARANCIE

  • Odolnosť: 30-ročná záruka na skelet
  • Stabilita: Záručný a pozáručný servis
  • Férovosť: Na zhotovení rodinného domu na kľúč pracuje viac ako 50 ľudí. Aj napriek kvalitnej príprave sa môže stať, že zlyhá ľudský faktor. Naše chyby odstraňujeme pohotovo a na vlastné náklady

Máte otázku? Neváhajte sa nás opýtať: