3M Dom je dynamický tím stavbárov, architektov, projektantov a manažérov, ktorí sa špecializujú na výstavbu nízkoenergetických, pasívnych rodinných domov na mieru modernými spôsobmi výstavby.

Výstavba rodinného domu na kľúč je pre každú rodinu výzvou. Je to projekt na ktorom sa podieľa desiatky ľudí, odborníkov. Od architekta, cez projektantov, prípravárov stavby, až po majstrov, ktorí Vám domček postavia. Pred samotnou výstavbou aj počas nej musíte spraviť veľmi veľa dôležitých rozhodnutí.

Pre bežnú rodinu, ktorá nikdy nestavala, môže byť výstavba stresujúcou udalosťou.

A práve preto sa snažíme, aby výstavba rodinného domu bola príjemná, radostná udalosť, na ktorú budete s nami veľmi dobre spomínať.

Bezstarostnú výstavbu realizujeme za pomoci 5 dôležitých prvkov: Analýza a dôsledná prípravaOverení majstriNové technológie, Bezpečná a Projektovo orientovaná výstavba, Aplikácia Adatlap.

1. Analýza a dôsledná príprava – Väčšina rodinných domov na kľúč sa dnes stavia na základe katalógových projektov. Síce môžu byť pekné, ale často len na prvý pohľad. Každá rodina je individuálna. Má iné potreby, iný životný štýl či iný pozemok a zaslúži si individuálny prístup k výstavbe svojho nového domova. Práve preto aj vďaka Analýze a štúdii na mieru, Vám vieme postaviť neobyčajný dom, šitý na mieru práve pre Vás.

2. Majstri  Pracovníkov máme stálych. Väčšina z nich má viac ako 14 ročné skúsenosti. Niektorí z nich majú za sebou už cez 570 postavených rodinných domov. Viete sa na nich spoľahnúť. Aj vďaka nim je výstavba radostnejšia.

3. Nové Technológie – Vďaka použitiu vlastnej patentovanej konštrukčnej metódy na báze 2x žiarovo pozinkovanej oceľovej konštrukcie, získavate niekoľko výhod: vysokú pevnosťrodinného domu bez sadania, 30 ročnú záruku na oceľový skelet, presnosť a rýchlosť výstavby. Nemusíte čakať na vašu stavbu 2 roky. Do 110 pracovných dní od začiatku prác garantujeme, že získate rodinný dom na kľúč, ktorý odolá aj zemetraseniu.

4. Bezpečná a projektovo orientovaná výstavba: V 3M Dome nastavujeme proces výstavby každého jedného domu individuálne. Financovanie jednotlivých projektov je striktne oddelené a nekryje sa navzájom. Vďaka dodržiavaniu prísnych finančných pravidiel, sú zdroje investované do výstavby každého 3M Domu využívané len výlučne práve na tento dom a oddelené od ostatných projektov. Stavať 3M Dom je preto bezpečné. Spoločnosť je držiteľom viacerých certifikátov dôveryhodnosti.

5.​ Vďaka aplikácii Adatlap eliminujeme rozmýšľanie na stavbe, dom je už vopred špecifikovaný do posledného detailu. Predchádzame tak stresujúcim situáciám počas výstavby.

VIDEO REFERENCIE

 

GARANCIE

  • 30 ročná záruka na skelet
  • Stabilita: Záručný a pozáručný servis
  • Férovosť: na zhotovení rodinného domu na kľúč pracuje viac ako 50 ľudí. Aj napriek kvalitnej príprave sa môže stať, že zlyhá ľudský faktor. Naše chyby odstraňujeme na vlastné náklady

Máte otázku? Pýtajte sa nižšie: