Dohodnite si obhliadku:    0903 830 080

Štandard murovaného alebo montovaného domu

Či si vyberiete montovaný alebo tehlový dom, súčasťou oboch je vždy kvalitný štandard zhotovenia. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, vďaka čomu je zabezpečená kvalita materiálov a ich dodanie načas. Stavba sa realizuje presne podľa projektu.

Typ tehly

Dobrá stavba sa odvíja od kvalitných základov. Preto pri stavbe tehlových domov využívame špičkové značky, ktoré sa neustále venujú aj vývoju samotnej tehly. Tehly Porotherm či Heluz sú vyrobené z prírodných materiálov, majú nadštandardné izolačné vlastnosti a poskytujú komplexný stavebný systém pre váš dom.

Technológia Ferrawood

Pri stavbe montovaných domov využívame patentovanú modernú technológiu FerraWood - spojenie sily prvotriednej švédskej ocele a toho najkvalitnejšieho dreva. Aby malo drevo vlastnosti ako oceľ, je starostlivo vyberané. Vďaka tomu je tento materiál bezpečný a stabilný aj z dlhodobého hľadiska.

Elektroinštalácia

Spolupracujeme s dodávateľom, ktorý je špičkou na trhu aj pri veľkých projektoch obchodných centier. Pre váš dom vie spraviť takmer čokoľvek od základnej inštalácie až po inteligentné riešenia domu. Spolu s domom dostávate aj nadštandardný servis do 48 hodín bezplatne.

Vodoinštalácia

Rozvody vodoinštalácie sú vedené v betóne v podlahe bez spojov. Síce tu spotrebujeme viac materiálu a stojí nás to viac hodín práce, ale je to kvalitné riešenie do budúcna, vďaka ktorému sa nemusíte obávať zatopenia či chyby spojov.

Bleskozvod

Vždy dbáme na zdravie, bezpečie a na komfort budúcich majiteľov. Náš bleskozvod je preto umiestnený v minerálnej vlne, čo je nadštandard na našom trhu. Je to najlepšia alternatíva z hľadiska bezpečnosti pre vás a pre vašu rodinu.

Plastové okná, podlahy

V štandarde domu sú plastové okná s trojsklom značky Rehau. Servis okien máte do 2 rokov zadarmo. Podľa požiadaviek zákazníka je na výber z rôznych typov finálneho povrchu na betónovom poteri, či už sú to parkety, keramická dlažba alebo vinyl.

Chcem murovaný alebo montovaný dom?

Ak máte väčší pozemok a ste klasik, ktorý má rád overené kvalitné metódy osvedčené stáročiami, murovaný dom bude voľbou pre vás.

Ak ste inovátor alebo máte užší pozemok, vyberte si montovaný dom. Vydrží aj zemetrasenie a vyhriať či vychladiť ho môžete prakticky ihneď.

Nazrite do galérie našich realizácií a vzorových domov

Túžite aj vy bývať v novom dome?

  Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie  +421 903 830 080