Dohodnite si obhliadku:    0903 830 080

Naše vychytávky

Neustále hľadáme efektívne a cenovo dostupné riešenia pre pohodlie vášho každodenného bývania.
Inšpirujte sa niektorými z nich, ktoré vám môžu spríjemniť a zjednodušiť život.

Soklíky podlaha

Soklíky zabudované v stene sú nielen estetickým, ale aj veľmi praktickým doplnkom. Vďaka nim môžete gauč či skriňu posunúť až k stene a šetriť tým miesto. Veľkou výhodou je, že sa na nich neusádza prach.

Ozvučenie v celom dome

Pustite si inú hudbu v každej miestnosti a z akéhokoľvek zdroja. Všetko môžete jednoducho ovládať jedným ovládačom alebo telefónom. Zvuk možno stlmiť či zosilniť podľa toho, v ktorej miestnosti sa práve nachádzate, ak to prepojíte s inteligenciou domu.

Odsávač pachu na WC

Odsávač pachu je cenovo nenáročným, ale veľmi efektívnym riešením. Je zabudovaný priamo v konštrukcii WC nádržky a treba ho namontovať už pri stavbe kúpeľne. Toto jednoduché riešenie vytiahne všetok zápach rovno von do kanalizácie. A vy už nemusíte kupovať vôňu na toaletu.

Obehové čerpadlo

Nečakajte na teplú vodu. Obehové čerpadlo je vybavené rúrkou navyše, vďaka čomu voda neustále cirkuluje a vy ju máte k dispozícii hneď, ako otočíte vodovodným kohútikom.

Walk in sprchový kút

Tento sprchový kút je špičkou moderného dizajnu. Nemá dvere, vďaka čomu je priestrannejší a praktickejší. Ľahšie sa čistí vzhľadom na to, že v ňom nie je veľa oblastí, kde sa môže zhromažďovať nečistota. Vodovodná batéria či polica môžu byť zabudované v stene, čím získate ešte čistejší a elegantnejší dizajn.

Systém „vodostop“

Ak zabudnete zastaviť vodu, alebo sa počas vašej neprítomnosti stane havária, tento systém za vás vypne hlavný prívod vody, aby nedošlo k vytopeniu. Je to samostatné, veľmi užitočné zariadenie, ktoré nemusí byť prepojené cez inteligenciu domu.

Bezpečnostné senzory v oknách

Sú súčasťou bezpečnostného systému domu. Magnetický senzor je navrhnutý tak, aby kontroloval otvorenie okien alebo dverí a reportoval dáta do riadiacej jednotky. Senzor môže byť takmer neviditeľný. Je veľkým pomocníkom z hľadiska bezpečnosti vašej domácnosti.

"Ako vyzerá dom zvonku je to, čo chceme ukázať ostatným. Ako vyzerá dom zvnútra je to, čo odzrkadľuje nás."

Nazrite do galérie našich realizácií a vzorových domov

Túžite aj vy bývať v dome plnom vychytávok?

  Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie  +421 903 830 080