Dohodnite si obhliadku:    0903 830 080

O nás

Na začiatku sme mali sen stavať kvalitné domy. Postupom času sme sa začali čoraz viac venovať inováciám, novým technológiám stavby a inteligentným riešeniam.

Baví nás posúvať hranice toho, čo je možné.

Peter Esztergályos

Obchodu sa venujem už 18 rokov. Vždy som sa snažil robiť veci na najlepšej úrovni. Pri kúpe svojho domu som zistil, že dierou na trhu je kvalita, keďže veľa firiem stavia z lacných materiálov, ktoré nevydržia dlho. Oceľový dom, ktorý som chcel, nikto vtedy nepoznal, a tak sme ich začali stavať my.

Mojou víziou je robiť kvalitné stavby, ktoré tu budú aj o 20 rokov a ktoré môžem hrdo ukázať svojim deťom. Chceme ľuďom predstavovať novinky a inovovať. Sme menšia firma s osobným prístupom, ktorý by sme si radi zachovali. Preto staviame toľko, koľko kapacitne zvládame postaviť v kvalitnom zhotovení.

Vždy sa snažím robiť veci ľudsky, ale na profesionálnej úrovni. S niektorými našimi klientmi sa doteraz rád stretávam pri pohári dobrého vínka.

Ing. Peter Deák

Výstavbe rodinných domov na mieru sa venujem profesionálne 8 rokov. Rozhodol som sa práve pre tento segment, lebo mi poskytuje možnosť podieľať sa na vytváraní domova pre našich zákazníkov. Pomáhame vytvárať príjemný pocit rodinného krbu a ten sa nedá oceniť, je na nezaplatenie.

Venujem sa radšej menšiemu počtu projektov s dôrazom na kvalitné zhotovenie na mieru. Každá naša stavba je tak unikátna a práca nás baví.

Ak si pôjdete obhliadnuť náš vzorový dom, stretnete sa aj so mnou ako majiteľom domu a veľmi rád s vami pri obhliadke preberiem všetky detaily.

Výhody 3M domov

Kvalita

Staviame domy na celý život a preto vyberáme iba kvalitné materiály a overených dodávateľov.

Inteligentné riešenia

Ovládajte inteligentný dom cez aplikáciu vo svojom mobile.
 

Moderné technológie

Získate dom postavený profesionálmi na mieru a za použitia moderných konštrukčných metód.

Úspora energie

Ušetríme vám spotrebu energie a mesačné náklady vďaka zdravým riešeniam.

Unikátni architekti

Spolupracujeme s rôznymi architektmi, vďaka čomu tvoríme domy rôznych štýlov.
 

Detaily

Dávame si záležať na detailoch a neustále hľadáme nové efektívne riešenia.

"Stavba domu je náročnou skúškou pevnosti vášho manželstva.
Z našich štatistík vyplýva, že s nami túto skúšku na 99 % úspešne zdoláte."

Prečo stavať práve s nami?

Dôsledná príprava

Každý z vás má svoje vlastné špecifické potreby, životný štýl, a preto volíme individuálny prístup. Vďaka dokonalej analýze a štúdii na mieru vám dokážeme postaviť dom, ktorý bude spĺňať všetky vaše potreby a predstavy o ideálnom bývaní.

Stabilný tím odborníkov

Chceme byť najlepší, preto spolupracujeme iba s odborníkmi v každej oblasti vrátane architektúry, stavby a technológií. Iba kvalitnou spoluprácou každého z nás dokážeme realizovať unikátne stavby.
 

Komplexné služby

Vieme, že váš čas je najcennejšia devíza. Naším cieľom je odbremeniť vás od starostí. Zabezpečíme vám komplexné služby od poradenstva pri výbere pozemku, hypotéky až po komplexnú realizáciu stavby a interiéru.

Bezpečnosť investície

Vaše peniaze sú u nás v bezpečí. Sme držiteľom viacerých certifikátov dôveryhodnosti. Riadime sa prísnym dodržiavaním finančných pravidiel a zdroje investované do každého 3M domu sú využívané výlučne na určený projekt.
 

Aplikácia Adatlap

Máme radi technológie. Vďaka aplikácii Adatlap je stavba každého domu špecifikovaná ešte pred začatím výstavby do posledného detailu spolu s časovým plánom pre vašu lepšiu predstavu.
 
 

Dodržiavanie termínov

To, čo vám sľúbime, vieme aj splniť. Uvedomujeme si, že stavba domu zahŕňa veľa nástrah. Preto dávame reálne termíny, ktoré vieme dodržať.
 
 
 
 

Túžite aj vy bývať v novom dome ?

  Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie  +421 903 830 080