Dohodnite si obhliadku:    0903 830 080

Referencie

Vážime si našich klientov a ich spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá. Preto neustále prinášame lepšie a inovatívnejšie riešenia. Prečítajte si recenzie našich spokojných klientov.

Aj vy môžete byť jedným z nich.

Rodina Hollých, Čuňovo

Spoľahlivosť a otvorená komunikácia. Tak by sme popísali spoluprácu s 3M Dom. Keby sme mali znovu stavať, určite by sme sa rozhodli pre nich. Dokážu porozumieť potrebám zákazníka, čo je veľmi dôležité.

Rodina Kocúrová, Mladý Raj

Najpríjemnejšia skúsenosť bola pre nás celá spolupráca s 3M Dom. Čo sľúbili, to aj splnili vo všetkom, aj čo sa týka dodržiavania termínov. Určite odporúčame tým, ktorí hľadajú serióznosť. Veľmi sme ocenili, ako aktívne k nám pristupovali, snažili sa pomôcť a zároveň nájsť riešenie v každej špecifickej situácii. Nie je z čoho mať obavy, naozaj odporúčame každému.

Pani Bednárová, Vajnory

Firma si získala našu plnú dôveru. 3M Dom je skvelý tím odborníkov so stálymi a spoľahlivými zamestnancami.  Ponúkli nám riešenie nášho vysnívaného domu v reále od papierovačiek, projektanta, inžiniera až po bytovú dizajnérku. My sme mali iba predstavu, ktorú oni zrealizovali v špičkovej kvalite. Veľmi sa nám páčilo, že sme sa mohli prísť pozrieť na vzorový dom, v ktorom býva aj jeden z majiteľov.

Túžite aj vy bývať v novom dome ?

  Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie  +421 903 830 080