Dohodnite si obhliadku:    0903 830 080

Príďte sa pozrieť ako môže vyzerať váš budúci dom

Plánujete stavbu domu? Neviete čo vás čaká, aké materiály si vybrať, na čo si dať pozor a aká je postupnosť jednotlivých krokov? V tom prípade ste tu správne.

Srdečne vás pozývame na Deň otvorených dverí

Poradíme vám s otázkami, ktoré vás trápia ohľadom stavby, výberu materiálov, vhodnej dispozície či projektu na mieru na základe našich dlhoročných skúseností. Vieme, že dierou na trhu je kvalita, keďže veľa firiem stavia z lacných materiálov, ktoré nevydržia dlho. Radi vám vysvetlíme, ako to robiť inak na tomto nezáväznom stretnutí spolu s príjemným občerstvením, kde vás privíta nielen firma 3M Dom, ale aj samotná majiteľka domu. 

 

Kedy: 27.04.2019

O ktorej: od 10.00 do 12.00 hod.

Kde: Mosonmagyaróvár (40 min autom z Bratislavy)

Pre presnú adresu kliknite sem

 

Prihláste sa cez tento formulár

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely registrácie na Deň otvorených dverí. Viac informácií tu

Charakteristika domu

Pri výstavbe tohto domu sme kládli veľký dôraz na detaily presne podľa predstáv budúceho majiteľa. Keďže sa v tomto dome žije pomerne spoločenským životom a stretáva sa tam viac ľudí naraz, vytvorili sme otvorený spoločný priestor, kde sa spája obývacia izba, jedáleň aj kuchyňa. Tieto priestory sú smerované k lesu, čo vytvára fascinujúcu atmosféru a dušu domu. 

 Interiér domu je zariadený v provensálskom štýle. Každý priestor je účelne využitý a logicky prepojený so zvyškom domu. Dom bol plný špeciálnych požiadaviek a netypických očakávaní, ktoré sme úspešne naplnili. Klientka najviac oceňuje výbornú atmosféru, pocit domova a ticho. Najkúzelnejším miestom je "window seating" v obývačke, ktoré zakaždým očarí každého návštevníka.