Dohodnite si obhliadku:    0903 830 080

Inteligentný dom

                          

Majiteľ tohto domu je technický typ, má rád moderné technológie. Dôležité sú preňho praktické a funkčné riešenia, ktoré nie sú štandardom. V dome si zvolil aj veľa vychytávok na zabezpečenie čo najväčšieho komfortu bývania. Majiteľ nemá rád okázalosť, preto dom pôsobí zvonku nenápadne, ale zvnútra poskytuje svojim obyvateľom nadštandardný komfort.

                          

Počet izieb

5

Rozloha

219 m2

Cena s DPH

350 000 €

Štandard

Premium

Charakteristika domu

Rodinný dom je zhotovený na mieru pre majiteľov podľa ich vkusu a nárokov. Zahŕňa najmodernejšie technológie, akými sú napríklad otváranie dverí telefónom či senzor okien. Tento senzor monitoruje otvorenie okien, takže nepotrebuje bezpečnostný systém. Ventilácia v dome je riešená cez rekuperáciu so zemným registrom a vďaka systému „vodostop“ sa netreba obávať zatopenia ani počas neprítomnosti majiteľov.

Dom bol plný výziev z hľadiska konštrukcie kvôli neštandardným riešeniam, ako napríklad terasa, ktorá má 8 metrov a na želanie majiteľa je postavená bez jediného podporného stĺpa. Takisto neštandardne široké okná na terase vytvárajú presvetlený priestor. Obývačka pôsobí vzdušne aj vďaka veľkej galérii, kde vznikla zaujímavá oddychová zóna.

Fotogaléria

Páči sa vám tento dom?

Dohodnite si nezáväzné stretnutie a príďte si ho pozrieť naživo.

    Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 903 830 080       

Napíšte nám